هک و چیت در بازی کالاف دیوتی

هک و چیت بازی کالاف دیوتی موبایل

قبل از اینکه وار جزییات هک و چیت کالاف دیوتی موبایل شویم پیشنهاد ما به شما استفاده از نسخه رسمی است چرا که از خطر مسدود شدن اکانت در امان میمانید، همچنین طعم و لذتی که در نسخه رسمی وجود دارد در هک و چیت نمیتوان احساس کرد شما عزیزان برای پیشرفتی چشم گیر و دسترسی به آیتم ها و اسکین های بیشتر در نسخه رسمی کالاف دیوتی موبایل به راحتی میتوانید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل کنید.

call of duty mobile hack چندین نسخه متعدد و روش های خاص خود را دارد که برای شما مطرح خواهیم کرد. یکی از نسخه های محبوب هک کالاف دیوتی موبایل بدون نیاز به روت میباشد که کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. در بخش هک و چیت ویژگی های خاص و منحصر بفردی شامل شما میشود از جمله: ایم بات، نداشتن ریکوال یا لگد اسلحه، رادار، وال هک و کلی ویژگی های دیگر که طعم متفاوتی از بازی را مزه خواهید کرد.

نگاهی دقیق تر به نسخه هک و چیت Call Of Duty Mobile

رادار

در قسمت بتل رویال اولین و مهم ترین نکته این است که پس از فرود آمدن به سرعت بدنبال لوت و منابع و تجهیزات باشید پس از ویژگی رادار، نباید غافل شد چرا که به راحتی لوت ها و تجهیزات (اسلحه،مدیک، اسکوپ و..) را برای شما نمایش میدهد. مثلا اگر شما بیرون از خانه ای باشید رادار این ویژگی را به شما میدهد منابع و تجهیزات داخل خانه را ببینید و بسرعت در کمترین زمان تجهیزات خود را کامل کنید.

مایکرو اسنایپ

اسنایپر بازا از این ویژگی غافل نخواهند شد چرا که مایکرو اسنایپ به شما امکان قفل شدن نشانه گیری بر روی هدف و شلیک اتوماتیک را میدهد. محال است دشمن از دست تک تیرانداز با ویژگی مایکرو اسنایپ قسر در رود.

پرش بلند

همان طور که از اسم آن مشخص است به بازیکن اجازه میدهد بین ۴۰ تا ۵۰ متر پرش کند و این امر موجب میشود بازیکن به راحتی به بالای ساختمان یا خانه برود و از آن برای فرار و کمین کردن استفاده کند. همچنین از دیگر ویژگی های پرش بلند میتوان به بررسی موقعیت های اطراف خود اشاره کرد که تاثیر بسزایی خواهد داشت.

ایم بات

ایم بات یک ویژگی خاص و متمایز میباشد. به احتمال زیاد شما هر از گاهی در بازی مشاهده میکنید که با یک تیر و بدون هدشات دشمن مغلوب میشود در واقع این ویژگی ایم بات میباشد چرا که تنها کافیست نشانه بگیرید و ایم بات به طور خودکار نشانه را به روی هدف متمرکز میکند و با یک شلیک به هرجا مثلا شلیک به پا حریف شما کشته خواهد شد. به طور خلاصه دو ویژگی اصلی ایم بات:

 • با یک شلیک به دشمن چیره شوید.
 • نشانه گیری به حالت خودکار بر روی دشمن قفل میشود و نیازی به نشانه گیری از سمت شما نخواهد بود ایم بات این کار را به راحتی برای شما انجام میدهد.

وال هک کالاف دیوتی موبایل

یکی از مواردی که خیلی از بازیکن ها به آن علاقمند هستند دیدن دشمن از پشت خانه،ساختمان،درخت و… میباشد. خب امروز ما به شما وال هک را معرفی میکنیم. وال هک به شما امکان دیدن دشمن از پشت خانه، ساختمان،صخره و… میدهد. و به راحتی میتوانید دشمنان خود را غافل گیر کنید.

نداشتن ریکوال یا لگد اسلحه

لگد اسلحه از دیگر مشکلات برای اکثر گیمرا در بازی کالاف دیوتی موبایل بشمار میرود. در هک و چیت یک گزینه خاص برای نداشتن ریکوال یا همان لگد اسلحه وجود دارد که به راحتی دشمن را از پا در میاورید. این گزینه بیشتر مخصوص اسلحه هایی از جمله کلاشینکف (AK-47) میباشد. چرا که اینگونه اسلحه ها در کنار قدرت زیاد لگد غیر قابل تحملی در بر دارند.

سرعت زیاد

سرعت زیاد یکی از قسمت های جذاب هک و چیت بشمار میرود. هکرها از این قسمت نیز غافل نشدند و سرعت خود را در بازی چندین برابر افزایش میدهند. این امر باعث میشود به راحتی از دست دشمنان فرار کنید یا به شکار دسته جمعی حریفان بپردازید.

ویژگی های کلی هک کالاف دیوتی موبایل

 • گرافیک اچ دی و زیبا
 • گیم پلی اعتیاد آور
 • منابع و ابزار بی نهایت
 • ارتقاء سطح اسلحه ها تا آخرین لول
 • دیدن دیگر بازیکنان از پشت دیوار
 • امتیاز و منابع بینهایت
 • امکان خرید و ارتقاء سریع تمامی اسلحه ها
 • بازی با دوستانی که این نسخه رو دارند
 • امکان فعال کردن مود های Wallhack و Aimbot
 • سی پی بینهایت

24 thoughts on “هک و چیت در بازی کالاف دیوتی”

 1. سلام خسته نباشید ببخشید میشه لطفاً نسخه چیت بازی کالاف دیوتی موبایل رو به من بدهید خیلی ممنون میشوم

 2. فحش ناموس بده اره؟ کیر تو ناموستون.چرا الکی میگی دانلود رایگان چیت.کیر تو کفن مرده هات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *