مشخصات اسلحه های کالاف دیوتی موبایل

بهترین اسلحه های فصل چهارم بازی کال آف دیوتی:

اگر شما نیز از طرفداران بازی کال آف دیوتی باشید قطعا متوجه شده اید که سلاح هایی که در اختیار شما قرار دارند از سه نوع متفاوت می باشند:

مسلسل –  Shotgun – Sniper

در ابتدا قصد داریم راجع به سلاح های Sniper صحبت کنیم، با ما همراه باشید.

بهترین سلاح های Sniper:

اسلحه ی DL Q33:

این اسلحه در تمامی فصل های بازی کال آف دیوتی جزو قدرتمندترین و بهرین اسلحه های بوده است، اگر شما تنها یه گلوله با آن شلیک کنید براحتی می تواند حریف را از پای در آورد. این اسلحه تنها نوع اسلحه اسنایپر است که میتواند برای شما بهترین گزینه برای انتخاب باشد.

بهترین سلاح های shotgun:

اسلحه ی KRM 262:

این نوع از اسلحه شات گان نیز براحتی می تواند حریف را از پای دراورد و آسیب بسیار جدی و مخربی می تواند وارد کند.

اسلحه ی BY 15:

ار شما هنوز نتوانسته اید از اسلحه ی KRM 262 استفاده کنید، تفنگ BY 15 گزینه مناسبی می باشد، این اسلحه نیز دارای قدرت بسیار بالایی بوده و براحتی می توانید از آن برای نابودی حریفان خود استفاده کنید.

بهترین سلاح های مسلسل:

HBRa3 اسلحه ی:

این اسلحه در نوع خود بهترین است و علاوه بر اینکه قدرت بسیار بالایی دارند از لحظا دقت نیز بسیار دقیق عمل میکند.

اسلحه ی Ak117:

این مسلسل نیز به خاطر داشتن دقت عالی در تیراندازی و قدرت بالا در پخش، توانسته جزو بهترین اسلحه های فصل چهارم این بازی قرار بگیرد.

اسلحه ی MSMC:

ممکن است برخی از کاربران با این اسلحه راحت نباشند و نتوانند براحتی از آن استفاده کنند، اما این مسلسل نیز دارا قدرت و دقت بسیار خوبی است و جزو کشنده ترین اسلحه های بازی کال آف دیوتی بشمار می آید.

اسلحه ی S36:

این مسلسل دارای خشاب های بسیار زیادی و دقت متوسطی است، اما جزو اسلحه های به نسبت خوب بشمار می آید.

حال میخواهیم دیگر اسلحه های این بازی را که در فصل های گذشته جزو بهترین سلاح های بوده اند را به شما معرفی کنیم، باما همراه باشید.

بهترین سلاح های مسلسل:

اسلحه ی AK47:

این سلاح که از مرحله بیست و سوم قابل استفاده از جزو قدرتمندترین سلاح هایی است که می تواند آسیب بسیار زیادی وارد کند و دقت بسیار بالایی دارد.

اسلحه کالاف موبایل

اسلحه ی AKS 74U:

یکی دیگر از سلاح های قدرتمند از نوع مسلسل می باشد که تنها کافیست بتوانید کار کردن و استفاده از آن را یاد بگیرید اگر بتوانید آن را کنترل کنید آسیب بسیار زیادی وارد می کند.

سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل

اسلحه ی BK 57:

و اما یکی دیگر از اسلحه های مسلسلBK 57 می‌باشد که قدرت آسیب رساندن خیلی زیادی ندارد اما کود روی آن بسیار راحت است و قدرت آتش خیلی بالایی دارد توصیه ما به شما این است که اگر شما به تازگی به جمع کاربران این بازی پیوسته آید این اسلحه می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد.

بهترین سلاح کالاف چیه

بهترین سلاح های Sniper:

اسلحه ی M21 EBR:

این اسلحه تقریبا نیمه اتوماتیک است و کارکردن با آن بسیار راحت می باشد و اگر قصد دارید سرعت العمل شما در طول بازی بالا برود، به شما توصیه می کنیم که حتما از این اسلحه استفاده کنید.

اسلحه m21 کالاف

بهترین سلاح های shotgun:

اسلحه ی Sriker:

یکی از سلاح های قدرتمند در نوع شاتگان می باشد که توصیه می کنیم از آن بیشتر برای نبردهایی با فاصله متوسط استفاده کنید، دقت و قدرت بالای این اسلحه باعث شده که جزو بهترین سلاح های شاتگان قرار بگیرد.

امیدواریم مطالبی که در اینجا ذکر شد برای شما مفید واقع شده باشد بتواند در اجرای بهتر بازی کال آف دیوتی به شما کمک کند.

2 thoughts on “مشخصات اسلحه های کالاف دیوتی موبایل”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *