اپدیت جدید زمستان 21 دسامبر

انفجار تعطیلات در Call of Duty®: جنگ زمستانی موبایل ، آخرین فصل آغاز شده در 21 دسامبر

زمستان رسماً بر سر ماست و Call of Duty: Mobile برای فصل 13 با جنگ زمستانی همه کاره می شود.

Winter War در ساعت 4 بعدازظهر PT در 21 دسامبر شروع به کار کرد ، دو نقشه چند نفره پر از برف را بهمراه انبوهی از محتوای سودآور ، Battle Pass انباشته ، رویداد با مضمون On the Brink و موارد دیگر اضافه می کند.

بیایید برخی از نکات مهم را مرور کنیم تا منتظر این مهم به روزرسانی تعطیلات باشیم:

Snow Maps و Grind شادی تعطیلات را به چند نفره بیاورید

کت زمستانی خود را خاموش کنید ، ما به سمت برف می رویم. در این فصل دو نقشه چند نفره مورد علاقه ، Nuketown و Raid بازمی گردند که همگی با فراوانی بارش برف و شگفتی تعطیلات برای زمستان آماده شده اند.

Nuketown روسیه

برای اولین بار در Black Ops 4 دیده شد ، Nuketown Russia نقشه کلاسیک چند نفره را به خارج از ایالات متحده منتقل کرده و در یک سایت آزمایش هسته ای در چرنوبیل برفی قرار داده است.

در بین واگن های قطار قرار بگیرید و دشمنانی را که در خیابان می دوند قطع کنید ، یا در یکی از دو ساختمان موقعیت خود را به خطر بیندازید – فقط پشت خود را تماشا کنید تا مبادا در پنجره داستان دوم از جایگاه نشسته باشید. از هر تاکتیکی که استفاده می کنید ، آماده باشید تا در نبردهای گرم در محله های نزدیک حضور پیدا کنید که مطمئناً برف را در پای شما گرم می کند.

تعطیلات حمله

روحیه تعطیلات در Holiday Raid به مکان تفریحی مجلل مورد علاقه شما رسیده است. عمارت و محوطه پوشیده از برف است و با تشویق تعطیلات از آن عبور می کنند.

اما سعی کنید خود را به فضای اسراف نکنید ، زیرا مطمئناً رقابت شدید است. آیا این هدیه ای در زیر درخت است یا لوله سلاح دشمن؟ فقط برای اطمینان از یک هدیه انفجاری استفاده کنید.

حالت جدید چند نفره – خرد کردن

چه روش بهتری برای شروع تشویق تعطیلات از حالت جدید چند نفره است؟ Grind که برای اولین بار در Modern Warfare معرفی شد ، قوانین Kill Confirmed و Hardpoint را برای ایجاد هرج و مرج تاکتیکی در بهترین حالت خود ترکیب می کند.

با برداشتن برچسب های سگ از بازیکنان افتاده ، کشتارها را تأیید کنید و آنها را برای تعیین مکان در اطراف نقشه حمل کنید. در این مسیر بیرون شوید و همه برچسب های جمع شده خود را رها خواهید کرد ، بنابراین هنگام مسابقه برای گرفتن امتیازات ، سر خود را روی یک چرخان نگه دارید.

در Pass Battle Battle پاداش بیشتری کسب کنید

در فصل سیزدهم ، آماده دیدن دسته های جدید محتوای رایگان و برتر از جمله اپراتورهای جدید ، طرح های سلاح ، جذابیت ها ، Scorestreak جدید ، سلاح کاربردی جدید و موارد دیگر شوید. در اینجا موارد برجسته ای وجود دارد که می توانید انتظار داشته باشید:

ردیف های رایگان Pass Pass

به ردیف 14 برسید و انتظار داشته باشید که سیستم رایگان EMP Scorestreak را باز کنید ، این قابلیت با حمله به غیرفعال کردن تجهیزات الکترونیکی دشمن ، انتخاب پیوست ها ، تاکتیک ها و امتیازات بازی ، تیم دیگر را از بین می برد و از حالت گمراه می کند. و مگر اینکه آنها مجهز به Hard Wired باشند ، می توانید HUD دشمن را نیز مختل کنید.

در Tier 21 ، شما می توانید قفل تفنگ هجومی رایگان Peacekeeper MK2 را باز کنید ، سلاح کاربردی جدیدی که در Black Ops 3 دیده می شود. انتظار داشته باشید این نسخه در کنار نسخه Epic در Battle Pass راه اندازی شود.

ردیف های Premium Pass

Battle Pass را بخرید تا شانس این را داشته باشید که 50 طبقه از محتوا را در Pass War Battle Pass باز کنید.

فهرست اپراتور خود را با پوسته های شخصیت جدید با مضمون زمستان گسترش دهید و انتظار داشته باشید برخی از عوامل آشنا CIA را با Premium Pass از جمله Golem – Siberia رها کنید.

همچنین انتظار دارید که Premium Pass چندین سلاح طرح جدید را نیز مانند GKS – Pack Warrior به مخلوط اضافه کند. با Winter War Premium Pass ، فارغ از آب و هوا برای هر نامزدی آماده هستید.

در Battle Royale دامنه ها را خرد کنید

Ski Town با افزودن اسنوبرد موشکی به نقشه Isolated Battle Royale جالب توجه تر شد. اسنوبرد را می توان در کوله پشتی شخصیت شما ذخیره کرد تا بتوانید به راحتی بین لبه های شیب دار و نسیم مسیر خود را جابجا کنید و می توانید از آن در خارج از منطقه استفاده کنید. ترفندهایی مانند گرفتن 360 درجه و 720 درجه انجام دهید تا دشمنان خود را قبل از فرستادن آنها به زندگی پس از مرگ ، واو کنید.

برای استقرار در اسنوبرد ، انتظار می رود Ski Town دارای یک تله کابین قابل عبور و یک مسیر اسکی باشد. شما را در دامنه ها می بینیم.

چالش ها و رویدادهای فصلی

جنگ زمستانی از طریق چالش ها و رویدادهای فصلی جدید پاداش های قابل توجهی کسب می کند. کفش های خود را برای مراسم Holiday Bonanza ، با حضور Holiday Raid و Winter Prop Hunt ، بند کنید و خود را برای مراسم با مضمون خیمه شب بازی آماده کنید: در آستانه.

در رویداد On the Brink رقابت کنید

بهترین راه برای ضرب و شتم دشمن خود شناخت نقاط قوت ، ضعف و نقشه حمله است. در رویداد اصلی این فصل ، وظیفه شما این است که عوامل نفوذی را برای نفوذ به مراکز شهر مستقر کنید.

انتظار دارید با بازی چند نفره و بتل رویال جاسوس های جدید را فعال کنید. در راه خود ، می توانید مجموعه اسلحه هایی را که پاداش استخدام را فراهم می کنند ، باز کنید. کار خود را برای به دست آوردن موارد جدید Epic ، همراه با مجموعه ای از سلاح ها و موارد دیگر نادر و غیر معمول انجام دهید.

یک هدیه جدید سلاح و چند نفره کسب کنید

همراه با چالش های فصلی جدید جنگ زمستانی ، پاداش های بسیار خوبی خواهید دید ، از جمله یک سلاح کاربردی جدید و یک مزیت جدید چند نفره.

چالش های کامل را داشته باشید و انتظار داشته باشید QXR را باز کنید ، یک SMG جدید که قرار است دشمنان شما را خرد کند ، و مجموعه ای گسترده از پیوست های Gunsmith برای کمک به شما در شروع حملات کامل در محله های نزدیک ، به شما کمک می کند.

همچنین می توانید Perk جدید Restock را بدست آورید تا دشمنان خود را با ضرب و شتم و تاکتیک بمباران کنید. شارژ مجدد این موارد در مدت زمان 25 ثانیه ، از جمله Combat Axe برای عکسهای ترفندهای بیمارگونه بیشتر ، توسط Restock انجام می شود.

سلاح اسطوره ای جدید به زودی

برای خنثی کردن همه اینها ، انتظار داشته باشید اسلحه Mythic Weapon جدید در فصل 13 منتشر شود. این سلاح قوی Blueprint از هسته اصلی PeaceKeeper MK2 استفاده می کند ، اما این هسته یک سلاح نفیس و طراحی منحصر به فرد ساخته شده از شهاب سنگ است که از یخ و ماگما در معرض خطر است. گلوله در ماگما پیچیده شده است ، که باعث ایجاد یک ردیاب گلوله می شود که پر از نشانه هایی از قرمز ، زرد و چیزهای خارجی است. این اسلحه افسانه ای مجموعه ای از گزینه های جدید جدید برای سفارشی سازی را با خود به همراه خواهد آورد.

اکنون این همان چیزی است که من آن را روحیه تعطیلات می نامم.

سرباز آنلاین می بینیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *